ayırma büyüsü

ayırma büyüsü

Ayırma Büyüsü
Ayırma büyüsü son zamanlarda insanların ilgi odağı olan büyülerden bir tanesidir. Genelde sevenleri birbirine bağlama amacıyla yapılan büyülerin aksine bu büyü sevgilileri ve birbirini seven çiftleri ayırma etkisiyle bilinir. Özellikle kötü amaçlar ile kullanılan ayırma büyüsü; yapılma amacına göre kara büyü olarak gösterilebilir. Birbirini seven, sorunları olmadan ilişkilerine devam eden ve beraber olan evli çiftleri ve sevgilileri ayırmak için kullanılan bu büyü çok güçlü ve bir o kadar da etkili bir büyüdür.

Büyüyü yapan kişinin hayatını ciddi derecede değiştiren ve bütün olumlu ya da olumsuz sorumluluğun büyü yaptıran kişide olduğu bir büyüdür. Bu büyüyü yaptırmak isteyen kişilerin kesin karar vermeden önce iyice düşünmesi, ayırma büyüsü hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapması gerekmektedir, hatta daha önce bu büyüyü yaptıran kişiler ve tecrübeli medyumlar ile iletişime geçerek bu büyü hakkında bilgi toplaması tavsiye edilmektedir.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Bu önemli adımlar sonrasında ayırma büyüsü yaptırmaya karar veren kişilerin ayırma büyüsünü uygulatmak için alanında başarılar elde eden, tecrübesi bulunan ve yetenekli olan bir medyumdan yardım alması gerekir. Çünkü büyü yapmak ve büyü bozmak gibi konularda yeterli bilgi, tecrübesi bulunmayan kişilerin büyü yapmaya çalışması istenmeyen- kötü durumların meydana gelmesine neden olabilir. Büyünün zıt yönde etki göstermesiyle birlikte büyü yapmak için uğraşan ve büyüden etkilenecek kişiye çok ciddi derecede zarar gelmesine neden olur.

Bazı durumlarda ruhani varlıkların büyü yapmayı deneyen kişinin başına bela olmasına bile sebebiyet verebilir. Bu büyü cinler ile iletişim kurularak yapıldığı için büyüyü yapmak isteyen kişide ve yapılacak kişide kötü etkiler bırakabilir. Bu tip büyülerde hüddam ilmine ihtiyaç duyulmaktadır. Birbirinden kötü sonuçları bulunan bu durumlarla karşılaşmamak için büyü yapma ve bozma gibi konularda tecrübeye ve yeterli bilgisi olmayan kişilerin büyü yapmaya çalışmaması önerilir. Özellikle bu büyü ve diğer kara büyülerin bazıları çok etkili ve bir o kadar da güçlü büyüler olduğundan; kesinlikle alanında uzman tecrübeli ve hüddam ilmine yeteri kadar hâkim olan bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir.

Ayırma büyüsü birtakım ritüeller kullanılarak farklı yöntemler ile yapılmaktadır. Büyünün gerçekleşmesi için okunacak özel dualar bulunmaktadır. Yapılacak işlemlerin doğru olarak yapılması duaların eksiksiz okunması önemlidir. Ayrıca bu büyü uygulamasında ruhani varlıklardan yardım alınmaktadır. Bu nedenle gizli ilimler konusuna hâkim olmayan kişilerin yapması istenmeyen üzücü durumlara neden olabilir. Bazen insanlar birbirlerini seven iki kişiyi kıskandıkları için bu büyüye başvurmaktadırlar. Ayırma büyüsünün etkisi ile çift birbirinden bir neden yok iken soğumakta ve uzaklaşmakta. Dışardan bakıldığında bir problem olmamasına rağmen neden böyle olduğunu düşünen kişiler medyumlardan yardım alarak bu durumu çözmek istemektedirler.

Ayırma Büyüsü Belirtileri
Ayırma büyüsü birbirinden farklı yöntemler ile uygulanabilen bir büyü çeşidi olduğundan dolayı herkes aynı şekilde ayırma büyüsünün belirtileri ile karşılaşmaz. Ayırma büyüleri birbirinden farklı belirtileri olabilmektedir. Büyünün etkileri oldukça kalıcıdır. Çünkü etkili bir büyüdür. Büyünün etkisinde olan çiftler birbirinden uzaklaşır. Birbirinden nefret etme noktasına gelinir. Erkeğin gözü dışardadır ve kendisine büyü yapan kişinin yanına gider. Eğer ki insanlar kendilerine yapıldığından şüpheleniyorlarsa ayırma büyüsü nasıl bozulur gibi araştırmalar yapmak yerine hemen alanında uzman ve tecrübeli bir medyumdan yardım alması gerekmektedir. Yapılan büyülere ne kadar erken müdahale edilirse etkisi daha fazla sürmeden etkisini kaybedebilir. Büyü bozmak en az büyü yapmak kadar önemlidir. Oldukça özen ve emek isteyen bir büyü olduğu için sadece alanında uzman, tecrübeli, yetenekli ve yeterli bilgiye sahip olan medyumlar tarafından yapılması gerekmektedir.

Herhangi bir sebep yüzünden detaylı araştırmalar yapmış, daha önce bu büyüyü yaptırmış olan kişilerden fikir almış ve büyüyü yaptırmaya kesin olarak karar veren kişilerin kesinlikle kendi başına bu büyüyü yapmaya çalışmaması gerekmektedir. Birçok farklı olumsuz durumun yaşanmasına neden olabileceği için kesinlikle bu konuda yeterli tecrübeye sahip olan bir medyumdan yardım almak gereklidir. Eğer sizler de ayırma büyüsü yaptırmak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeden; yetenekli, gizli ilimler, havas, hüddam ve vefk gibi konularda bilgili ve tecrübeli olan alanında Uzman Medyum Amir Ahmed’e ulaşabilirsiniz.

Büyü yapmak için medyumlara gizli ilimlerden yardım alırlar. Günümüzde çok fazla tercih edilen ayırma büyüsü, çiftlerin kısa sürede birbirlerinden soğuyarak ayrılmasına neden olmaktadır. Oldukça etkili ve güçlü bir büyüdür. Bu nedenle büyü bozma ve büyü yapma konularında tecrübeli, yetenekli ve bilgili medyumlardan yardım almadan büyü denemeleri yapmak sizin açınızdan hiç de iyi olmayacaktır. Büyü yapmaya çalışan kişi ciddi zararlar görecektir. Hatta manevi boyutta bulunan cinlerin kendisine musallat olması gibi durumlar ile karşılaşılabilir.
Büyü bozma konusunda da uzman medyumlardan yardım almak gerekmektedir. Büyü medyumların işidir. Medyumlar gizli ilimler konusunda kendini geliştiren kişilerdir. Sizlerde büyü yaptırmak ya da bozdurmak istiyorsanız uzman bir medyum ile iletişime geçmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*