geri getirme büyüsü

geri getirme büyüsü

Geri Getirme Büyüsü
Geri getirme büyüsü çok eski zamanlardan itibaren insanlar tarafından sık sık tercih edilen ve ihtiyaç duyulan büyülerden bir tanesidir. Özellikle günümüzde aşk ve sevgi gibi kutsal sayılan, bulunması çok zor olan duyguların önemi herkes tarafından bilinmektedir. Aşk ve sevgi duygusu dünyaya gelen her insanın hayatında bir kez de olsa tattığı, en güzel ve en özel duygulardan bir tanesidir. Aşk ve sevgi insanların çok daha mutlu olmasına ve adeta yaşam enerjisinin artmasını sağlayan duygulardır. İnsanların hayatlarında en çok önemsediği duygular arasında en üst sırada yer alan aşk ve sevgi, özellikle bulunması çok zor olan bugünlerde insanlar tarafından daha büyük bir değer görmektedir. Aşk ve sevgi gibi duyguların son derece önemli olduğu günümüzde herhangi bir sebep yüzünden sevdikleri ile kavga eden, ayrılan ya da ayrı düşen insanlar sevdiği kişi ile yeniden bir araya gelebilmek için elinden gelen tüm yolları denemektedir.

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü
Çok eski zamanlardan beri insan hayatında önemli bir yere sahip olan büyüler; farklı nedenler yüzünden meydana gelen ayrılıklarda insanların hemen yardımına koşmaktadır. Büyü aleminde yer alan en güçlü ve bir o kadar da etkili olan geri getirme büyüsü; kavga, küslük, dargınlık ya da tamamen farklı sebepler yüzünden ayrılan, boşanmak zorunda kalan ve yeniden bir araya gelmek isteyen kişiler için son derece önemli bir yöntemdir. Çok kısa bir süre içerisinde son derece güçlü bir şekilde etkisini gösteren bu büyü; ayrı düşen çiftlerin arasında ne kadar mesafe olursa olsun ne kadar kavga ve ne kadar uzaklık olursa olsun etkisini çok güçlü bir şekilde göstererek sevenleri bir araya getirmektedir. Terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü de arada evlilik olmasa da bu yolda giden beraberliklerin bozulmasını engellemek, ilişkiyi tamir etmek amacıyla yapılan bir büyüdür.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Son derece etkili ve bir o kadar da güçlü bir büyü olan geri getirme büyüsü kesinlikle alanında başarılar elde etmiş, yetenek sahibi, yeterli tecrübe ve gizli ilimler hakkında donanımlı bilgilere sahip olan uzman bir medyum tarafından hazırlanmalıdır. Bu özelliklere sahip olmayan ve gizli ilimlere yeterince hâkim olmayan kişilerin büyü yapmaya çalışması; istenmeyen durumların ortaya çıkmasına, büyünün ters bir şekilde etki göstermesine ve büyü yapmak için uğraşan kişinin ciddi derecede zarar görmesine bile neden olabilmektedir. Bütün bu kötü olayları yaşamamak için büyü yapma ve gizli ilimler konusunda bilgi ve tecrübesi bulunmayan kişilerin büyü yapmaya çalışmaması tavsiye edilmektedir. Bu büyü ve diğer büyüler kesinlikle alanında uzman ve bilgili bir medyum tarafından yapılmalıdır.

Giden Eşi Geri Getirme Büyüsü
Geri getirme büyüsü özellikle son zamanlarda yeni ayrılık yaşayan ya da boşanan çiftlerden biri tarafından çok fazla ilgi görmektedir. Çok kısa bir süre içerisinde son derece güçlü bir şekilde etki etmesi ile sık sık tercih edilen büyü; ayrılık yaşayan çiftler arasında her ne kadar mesafe, uzaklık, soğukluk ve sorunlar olsa da en kısa süre içerisinde etki ederek çiftlerin yeniden bir araya gelmesini sağlamaktadır. Genellikle iyi niyetli yapılan bir büyüdür ve insanlar üzerinde hiçbir zararı bulunmamaktadır. Giden eşi geri getirme büyüsü, uzun süreli ve evlilikle sonuçlanmış olan birlikteliklerin bozulmasını engellemek amacıyla başvurulan bir uygulamadır.
Eğer sizler de herhangi bir sebep yüzünden sevdiğiniz kişiden ayrı kaldıysanız ya da eşinizden boşanmak zorunda kaldıysanız ve büyü yaptırmaya karar verdiyseniz yolunuzun belli olduğu söylenebilir. Hiç zaman kaybetmeden alanında uzman, gizli ilimler ve büyü yapma gibi konularda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olan Medyum Amir Ahmed’e ulaşarak son derece kolay bir şekilde geri getirme büyüsü yaptırmak için hemen randevu alabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü Bozma
Medyumlar büyüleri yapmak için gizli ilimlerden yardım alırlar. Aynı şekilde büyü bozmak içinden bu gizli ilimlerden faydalanılmaktadır. Bu gizli ilimler ve uygulamalar arasında vefk, havas, hüddamlık ve ebced hesabı sayılabilir. Bu ilimler hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler büyüleri bozamazlar.
Sevdiğinizde ya da bir yakınınız da büyü olduğundan şüphe eden kişilerin bir medyum ile iletişime geçmesi gerekiyor. Çünkü kişilerin kendi kendilerine büyü olup olmadığını var ise hangi büyü türünün yapıldığını bilmelerine imkan yoktur. Büyü yapma ve bozma işi medyumlarındır. Uzman bir medyum ile iletişime geçtiğinizde medyum öncelikle kişinin üzerinde büyü olup olmadığını anlamak için bakım çalışması yapar. Eğer büyü var ise bu büyünün hangi tür büyü olduğunu anlayarak yapılması gereken işlemleri buna göre uygular.
Büyüyü kendi kendinize bozmaya çalışmanız size daha fazla zarar verecektir.

Yaptıklarınızın da hiçbir anlamı olmayacaktır. Büyü yapma ve bozma bu kadar kolay olsa medyumlar uzun yıllar boyunca kendilerini gizli ilimler konusunda eğitmek için çaba harcamazlardı. Bu büyüyü hazırlamak kadar bozmak da zordur. Alanında uzman olmayan ve hiçbir tecrübesi olmayan kişiler tarafından bozulmaya çalışılması başarılı olmayacak kişi büyünün etkilerinden kurtulamayacaktır.
Her büyünün bozulma uygulamaları farklıdır. Yapılacak uygulamaları bilen ve doğru şekilde yapacak kişi ise medyumlardır. Bu nedenle hangi büyü için olursa olsun büyü yapma ya da büyü bozma konularında işinin ehli uzman bir medyumdan yardım almaktır.

5 yorum

 • Ahmet kart Bursa

  Merhabalar iyi günler ben Bursa’dan yazıyorum. 20 yıllık karım birkaç sebeplerden dolayı beni terk etmişti. 2 evladım ile baş başa kaldım. Daha sonra artık başka çarem kalmamışken Medyum Amir Ahmed hocam ile tanıştık Allah Medyum Amir Ahmed hocamdan razı olsun ki daha kötü durumlara düşmeden birkaç işlemlerle karım evine geri döndü kesinlikle tavsiye ediyorum Medyum Amir Ahmed hocayı iyiki böyle bir hoca ile tanışmışım

 • Ayça ateş Eskişehir

  Hayırlı haftalar arkadaşlar size başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum ilk başta daha yaşım 32 olmasına ragmen 13 yıllık bir ilişkim vardı. Bu hayatımda en çok değer verdiğim insan eşim ve çoçuklarım oldu. Fakat artık eşim eve geç gelmeye beni aldattığını düşünmeye başladım. Artık sığınıcak bir dalım olmadığını fark ettim eşim başka biriyle ilişkisi oldugunu gördüm. Böylelikle artık ne yapsam diye düşünürken Medyum Amir Ahmed hocam ile tanıştık hayatıma çok katkısı oldu. Geri getirme büyüsü yaparak eşimi evine geri getirmiş bulundum ve artık eşine daha çok sağdık olmaya başladı. Böylelikle Medyum Amir Ahmed hocamın ne kadar doğru bir hoca oldugunu görmüş oldum sizin de böyle sıkıntılarınız varsa şiddetle tavsiye ediyorum Medyum Amir Ahmed hocamdan razı olsun iyiki böyle bir hocayla karşılaşmışım

 • Perihan Çağ Hollanda

  Arkadaşlar bende sizin gibi bir olay yaşadım hoca arayışına girerken yorumunuzu gördüm biraz durdum fakat aramaya karar verdim iyiki de aramışım. Eşim de sizinki gibi umursamaz tavırlarla beni hep boşluyordu Medyum Amir Ahmed hocamla sizin sayenizde tanıştıktan sonra herşey güzel olmaya başladı artık eşim beni umursamazken çok iyi olmaya başladı Allah Medyum Amir Ahmed hocamdan ve sizlerden razı olsun sizler oldugunuz sürece doğru hocayla karşılaştık tekrar tekrar söylüyorum Allah Medyum Amir Ahmed hocamdan razı olsun

 • Petek Aslan Bodrum

  Merhaba arkadaşlar Sevdiğim adam ile yaklaşık 4 yıllık ilişkim oldu benim de fakat ailesi beni kabul etmiyordu. Bir gün artık sevdiğim adam sanki ailesinin zoruyla benden ayrıldı. Meğersem ailesi tarafından büyü yapılmış. Ayrıldıktan birkaç hafta sonra ben kötü kabuslar görmeye başladım onunla ilgili ailesinin evine zincirlenmiş benden yardım istiyordu fakat ben birşey yapamıyorum. Bende sizlerin yorumlarını okuyarak Medyum Amir Ahmed hocamı aradım. Belki bir çaresini hocam bulur diye. Ben daha hiç birşey söylemeden hocam neler oldugunu anlattı. Çok şaşırdım fakat iyiki de aramışım hocamla bazı işlemler yaparak ilk başlarda artık o kabusları görmemeye başladım. Daha sonra da ilk ailesi beni arayıp hal hatır sormaya başladı şaşkınlıklar içerisindeydim beni yıllardır istemeyen aile artık el üstünde tutuyordu ve sevdiğim adam bana geri döndü. Allah Medyum Amir Ahmed hocamdan razı olsun onun sayesinde artık herşey yoluna girmeye başladı iyiki de tavsiyelerinizi göz önüne almışım Allah ilk başta Meydum Amir Ahmed hocamdan sonrada sizden razı olsun bende artık tavsiye ediyorum

 • Ahmet kurt Diyarbakır

  Selamın aleyküm kardeşlerim.Adım ahmet. 45 yaşında evli 6 çoçugum vardır. Kardeşlerim benim 20 yıllık evliliğimde her şey normal giderken birkaç sene önce 20 yıllık karım beni terk etmiştir. Ve çocuklarım artık beni istemiyor bende aldıgım paranın hayrını görmemeye başladım. Sanki bir dünya kurdum ve onun altında kalmış gibiydim. Birkaç hocayla tanıştım fakat dolandırıldım. En sonda tamamen çaresiz bir şekilde intihar edecektim. Ki bir tanıdık sayesinde Medyum Amir Ahmed hocamla tanıştım bende. İlk başlarda yine dolandırılıcam diye korkarken sonradan ne kadar güvenilir oldugunu farkına vardım. Herşeyin düzeleceğine dair konuştuk. Ve birkaç işlemler yaparak gerçektende sözünün eri çıkmıştır. Artık aldıgım paranın da hayırnı görmeye başladım evlatlarım da bana değer göstermeye başladı. Karım evine geri döndü iyiki de tanımışım Medyum Amir Ahmed hocamı bana yardımcı olmuştur. Size de yardımcı olacaktır buna eminim sizi geri çevirmiyecektir piyasada çok dolandırıcı vardır Fakat Medyum Amir Ahmed hocam gerçek hakiki hocadır tavsiye ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*