yıldızname

yıldızname

Yıldızname

Yıldızname çok eski dönemlerden beri sık sık insanlar tarafından ilgi gören konulardan bir tanesidir. Bu uygulamada özellikle insanların doğum tarihi ya da doğum saati gibi kişisel bilgiler; son derece doğru yorumların ortaya konulması için büyük bir fırsat oluşturmaktadır. Özellikle günümüzden ve gelecekten bilgi edinmek isteyen insanlar sıklıkla bu yönteme başvurmaktadır.
Günümüz dünyasında hemen hemen her yerde yıldızname hazırlayan insanlar bulunsa da bu uygulamanın alanında uzman, yetenekli, bilgili ve tecrübeli bir uzman tarafından uygulanması oldukça dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Tarihimizde Osmanlı İmparatorluğu devrine kadar uzanan bir süreçte insanlar tarafından ilgi gören bir yöntemdir. Normal fal çeşitleri ile birçok ortak özelliği bulunan yıldızname; çok daha etkili ve kesin sonuçlar ortaya koyması ile bilinmektedir. Bu yüzden kesinlikle alanında uzman, yetenekli, bilgili ve tecrübeli bir uzman medyum tarafından hazırlanmalıdır.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Herhangi bir araç ya da gerece ihtiyaç duymadan hazırlanan yıldızname genellikle birbirinden farklı konularda yardıma ihtiyaç olanlar tarafından çok fazla ilgi görmektedir. Yöntem hakkında herhangi bir bilgisi, tecrübesi ya da yeteneği bulunmayan kişilerin bu uygulamayı yapmaya çalışması sonuca ulaşılmasını engelleyebilir. Gizli ilimler ve yıldızname konusunda yeterli bilgi, yetenek ve tecrübesi bulunmayan kişiler tarafından yapıldığında yanlış sonuçların ortaya çıkmasına ve bu sonuçlara göre yanlış uygulamaların yapılmasına sebep olabilir. Tüm bu olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalmamak adına bu konularda yeterli bilgi, tecrübe, uzmanlık ve yeteneği bulunmayan kişilerin kesinlikle yıldızname uygulaması yapmaya çalışmaması gerekir.
Yıldızname Ne için Kullanılır?

Özellikle insan sağlığı ile ilgili konularda problemler yaşayan kişilere yardımcı olmak amacı ile sık sık kullanılmıştır. Günümüzde de birçok sağlık sorununun ortadan kalkması için insanlar yoğun bir şekilde bu uygulamaya ilgi göstermektedir. Ayrıca bunlara ek olarak kısmetinin kapalı olduğunu düşünen kişiler, cin çarpması ya da nazar değmesi ve göz sorunları yaşayan kişiler de yoğun olarak bu uygulamaya ilgi göstermektedir. Her ne kadar senelerdir fal olarak bilinse de aslında fal değildir. Ayrı bir branş ve uzmanlık gerektiren uygulama olan yıldızname; insanların sorunlarını ve problemlerini en kısa süre içerisinde çözmek için sık sık kullanılan ve başarı oranı yüksek olan bir uygulamadır.
Bin yıldan daha fazla bir süredir hayatlarımızda yer almayı başaran bu uygulama, insanların sağlık sorunlarını gidermek, yolunda gitmeyen olumsuz durumları düzene sokmak ve insan ilişkileri problemlerini ortadan kaldırmak için çok fazla kullanılmaktadır. Günümüzde birçok insan yıldızname baktığını iddia etse de bu uygulamayı doğru yöntemler ve doğru adımlar ile uygulayabilen insanların sayısı çok da fazla değildir. Bu yöntemle ilgilenen kişiler kesinlikle alanında uzman, yetenekli, bilgili ve tecrübeli bir medyumdan yardım almalıdır.

Yüzyıllardır insanların hayatlarında yaşadıkları birbirinden farklı sorunları ve problemleri düzeltmek, ortadan kaldırmak amacı ile sık sık kullanılan yıldızname; insanlar tarafından güven duyulan ve pozitif bir etkiye sahip olan uygulamadır. Her ne kadar fal olarak bilinse de aslında bu uygulama için farklı uzmanlık gerekmektedir. Bu yüzden yıldızname baktırmak isteyen kişiler fal baktığını iddia eden kişilere çok fazla güvenmemelidir. Gizli ilimlerden birisi olan yıldızname, bu ilimler üzerine eğitim almış olan ve tecrübe kazanan kişiler tarafından başarıyla yapılan bir uygulamadır. Tüm bu sebepler göz önüne alındığında hayatında yaşadığı sorunları ortadan kaldırmak için yıldızname baktırmak isteyen kişiler Medyum Amir Ahmed gibi bu konuda uzmanlaşan kişilerden yardım almalıdırlar.

Yıldızname yöntemi insanların hayatında var olan gizli gerçekleri ortaya çıkaran bir yöntemdir. Sağlık problemlerini, üzerinizde büyü olup olmadığı gibi konuları açığa çıkarmaktadır. Fakat tedavi eden bir yöntem değildir. Sadece olan sorunları açığa çıkarır. Tüm bu işlemler uzman ve deneyimli medyumlar tarafından yapılmaktadır. Fal ile asla karıştırılmamalıdır. Falda kahve, iskambil kağıdı gibi birtakım materyaller kullanılır ve gelecekten haber verme yoluna gidilir. Oysa yıldızmane fal değildir. Gelecekten haber vermez. Tahminler ile yapılmamaktadır. Ebced hesabı ve özel dualar ile yapılmaktadır. Gizli bilinmeyen olayları açığa çıkardığı için eski dönemlerde çok fazla kullanılmıştır. En parlak dönemini Osmanlı döneminde yaşamış ve çok fazla tercih edilmiştir.

Yıldızname Kim Tarafından Hazırlanır?
Yıldızname bakımı faydalı bir uygulamadır. İnsanlar hayatlarında olumlu ya da olumsuzlukları öğrenebilirler. Böylece problemlerin çözümü için kullanılmaktadır. Yani hayatınızda kötü giden durumları düzeltme amacı ile bir yol göstericidir. Fakat herkes yıldızname bakamaz. Bu nedenle bu konuda kendini geliştirmiş, bilgili ve tecrübeli kişilerden yardım almak gerekmektedir. Doğru sonuçlar için doğru hesaplamaların yapılması önemlidir. Çünkü yıldıznameye bakılması için ebced hesabını bilmek gerekmektedir. Her yıldızın karşılığı bir burca karşılık gelmektedir. Birçok konuda bilgiler verdiği için insanlar öğrendikleri konular ile ilgili tedbirler alabilir ya da hayatını buna göre şekillendirebilir.
Yıldızname, kişisel bilgiler verilerek yapılan hesaplamalar sonrasında kişinin hayatında olan ya da olacaklar hakkında bilgi alınabilen yöntemdir. Bu yöntemi yıldızname hakkında bilgili ve tecrübeli medyumlar kullanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*