Medyumlar ne yapar

Medyum; farklı alemler ile iletişime geçebilen ve bu alemler ile insanlar arasında iletişim bağı kurabilen insanlara medyum denmektedir. Medyumların diğer insanlardan farklı olarak psişik güçlere sahip olduğu bilinen bir gerçektir. Bu güçleri kullanarak insanlara yardım etmek en büyük amaçları arasında yer almaktadır. Bu güçler kişilerin üzerinde çalışarak elde edebileceği güçler arasında yer almaz. Allah vergisi bir nimettir ve insanların iyiliği amacı ile kullanılmaktadır.

Medyum, zaman ve mekandan bağımsız bir ruh haline bürünerek danışmanlık hizmeti almak isteyen kişilere yardımcı olmayı hedefler. Zamanı ve mekanı farklı yaşayabilme yeteneğine sahip olduğu için geçmiş havadislerden bahsedebileceği gibi bazen de gelecekle alakalı  öngörülerde bulunabilir. Farklı alemler ile kurulan bağlantılar kişilerin isteği ile gerçekleşen bağlantılar değildir. Farklı olayların birbiriyle iç içe geçmesi sonucunda meydana gelir ve kaderin bir parçası olarak kişiyi bulur. Medyum farklı alemler ile iletişime geçerken trans yöntemi kullanarak iletişime geçmektedir. Trans yöntemi sadece belirli güçlere sahip kişiler tarafından kullanılabilmektedir. Beyin gücünü aktif hale getirerek karşısında yer alıp medyumdan yardım almaya gelen kişinin geleceği veya geçmişi ile ilgili bir bilinmeyeni aydınlatma hali mümkündür. Bu işlemi gerçekleştiren medyumlar, kısa bir süreliğine de olsa ruhlarının bedenlerini terk etmesini sağlarlar. Bunun temel nedeni odaklandıkları bağ ile bir olmaya çabalamalarıdır. Bu ruh ötesi deneyler yardımı ile kendisine danışan insanların problemlerini çözmek için gerekli olanı yapacaktır.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Medyum ve Pozitif Enerji Bağı

Medyum evrene pozitif enerji yaymayı bilen özel güçlere sahip insandır. İnsanların deneyimleri genellikle bilinçaltına depolanmaktadır. Pozitif enerji de bilinçaltı deneyimlerinin yaşama zarar veren yönlerinin temizlenmesini sağlayan özel bir güçtür. Pozitif enerji ile birlikte negatif duyguların bağları kırılmaktadır. Bu bağlar bilinçaltında çoğu duygunun kötü olan pozisyonunu değiştirmektedir. Negatif duyguların bağları kişi ile kırıldığı zaman bu bağların yerine büyük bir sevgi bağı kurulur. Sevgi bağının kurulması ile birlikte kişide oldukça fazla değişim meydana geldiği gözlemlenmektedir. Kişinin yaşam bağını sağlamlaştırmasına yardım eder ve ruhsal ve fiziksel bütünleşmeyi sağladığı için kişiler açısından şifa kaynağı olmaktadır.

Medyum kişilerin pozitif enerji bağını kuvvetlendirmeyi hedefleyerek yaşamsal bağları yeniden kurar. Böylelikle kişilerin hayatlarında edinmiş olduğu kötü bağları kırar ve yeniden mutlu olabilmeleri adına ihtiyaç duydukları pozitif enerjiyi sağlarlar. Pozitif enerji yardımı ile evrene gerekli olan mesajı veren insanlar ihtiyaç duydukları şeylere kısa süre içerisinde sahip olurlar. Medyumlar pozitif enerji verebilme konusunda özel güçlere sahip olan insanlar olduğu için bu konuda zorluk yaşamazlar. İhtiyaç duyduğunuz pozitif enerjiyi sağlayarak hayatınızda eksikliğini hissettiğiniz aşk, para, iş, sağlık vb. konulardaki eksikliklerinizi giderebilirler. Pozitif enerjiler sayesinde kişiler manevi problemlerini aşarak daha güzel bir noktaya gelirler. Şifaya kavuşmak isteyen insanlar medyumlar aracılığı ile pozitif enerji kaynağına ulaşabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*