Medyumların özellikleri

Medyum
Psişizm, işlevleri ve çalışmaları bakımından dünyadaki en eski iletişim aracıdır. Medyumlar, cennet dünyası ile gelecekteki yaşam dediğimiz ruhsal dünya ile fiziksel dünya arasında en sağlıklı şekilde bağlantı kurabilenler, birini diğeriyle birleştiren, ilkelerini ve yasalarını ileten ve açıklayanlardır. Fiziksel dünyaya manevi dünya ile bir köprü kurarlar. Medyumlar manevi dünyaya teslim olur. Manevi dünyaya teslim olan bir kişi gerektiğinde gerçekten psişik hale gelebilir ve manevi dünya ile fiziksel dünya arasında en güvenli şekilde bağlantı kurabilir.

Kim Psişik Olabilir?

Medyumlar manevi amaçlar için kullanılır. Fiziksel ve eterik dünyalar arasında, yani ruhla veya başka bir krallıkla iletişim kuranlar arasında bir bağlantı görevi görürler. Her taraftan enerji ile çevreleniyoruz. Bu enerji, fiziksel düzlemden ayrılanların düşüncelerini ve eylemlerini içerir.
Geçiş ortamı bu radyasyonu emebilir. Bu radyasyonlar vücudumuz için çeşitli mesajlarda iletilebilir. Trans halindeki bir psişik, evrensel eterin etkilerini algılar ve onu fiziksel dünyaya sözlü, yazılı veya jestlerle iletir. Fiziksel ve mantıklı iki tür ruh vardır. Parapsikologlar, psişik yeteneklerin evrensel eterin etkisinin algılanmasıyla bağlantılı olarak gayrı resmi güçlerin sonucu olduğunu iddia ederler.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Psişik Yetenekleri

Kimin psişik olabileceğine dair sıkça sorulan soruya verilen cevap, bu olağanüstü yeteneklere bağlıdır. Medyumlar yeteneklerini kontrol etmek için bir eğitim sürecinden geçer. Bu eğitim sürecinde kesinlikle deneyimli bir uzmandan yardım alacaklar. Bu süreçte yeteneklerini kontrol etmeyi ve bunları başkalarının yararına kullanmayı öğrenirler. Peki başarılı bir psişik kimdir?
Eğitim psişikliği süreci sadece bir yetenek testi içermez. Ayrıca bazı bilgiler bulmalılar. Bu bilgi yüzyıllardır bilinen eski öğretilerdir. Bilimi ve verilen doktrinler bazı uygulamalar içerir. Bu bilgi ancak deneyimli kişilerce edinildiğinde etkili olacaktır. Aksi takdirde, Java bilimini incelemek faydalı değildir.

Yeteneklerini Doğru Kullanan Psişikler Kimlerdir?

Her dönemde psişik unvanını talep eden birçok insan ortaya çıkmıştır. Bu, tüm bu insanların psişik olduğunu söylemek değildir. Çünkü bazı insanlar yeteneksiz olsalar bile insanları aldatmak için psişiktirler. Bu insanların tek amacı bu işten yararlanmaktır. Bu insanlara güvenmek imkansızdır. Yeteneklerini doğru kullanan psişikler, bilgi ve tutumlarıyla kendilerini diğerlerinden ayırır. Bu psişikler halk tarafından güvenilir olarak bilinir.

Psişik Özellikleri

İnsan sadece fiziksel bir beden değildir. Aynı zamanda birçok beden içerir çünkü ruhsal bir varlıktır. En iyiden en yoğun kıvamı korurlar. Bu bedenlere astral bedenler denir. Manevi güç maddi boyutta egemen olduğu için madde enerjisine dayanamaz ve aniden dağılır. Medyumlar manevi boyutlara ait olsalar da bu enerji bedenlerini evrensel boyutlara uyarlayarak translarına (uyuşukluklarına) girerler. Ve bu vücutlarının yüksek enerjisini kullanarak bir etki alanı yaratır. Tamamen taşıyıcının yeteneğine bağlıdır.

Medyum olduğunu söyleyenleri önceden psişik kimliğini sorgulamak için aramanızı öneririz. İletişim kurduğunuz ortam kendinizi daha iyi bir çevre, gerçek bir çevre veya benzeri açısından övüyor olsa da araştırma yapmak daha sonra pişman olmaktan daha iyidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*