cin musallatının belirtileri

cin musallatının belirtileri

Cin Musallatının Belirtileri Nelerdir?
Cin musallatı insanların en çok korktukları durumlardan bir tanesidir. İnsanlar her ne kadar gözleri ile göremese de cinler de canlı varlıklardır. Fakat cinler biz insanlar gibi topraktan değil dumansız ateşten yaratılmıştır. İslam dinine inanan Müslüman cinler ve insanların kötülüğünü isteyen, insanlara kötülük yapma amacı ile hareket eden kötü cinler vardır.

Cinler bazen insanlara musallat olabilmektedir. Bu durum kısaca kötü bir cinin bir insanı hedef alarak onu rahatsız etmesi, üzerine düşmesi ve onu korkutmaya çalışması olarak tanımlanabilmektedir. Bu durum sonunda kötü cinler insanların kontrolünü ele geçirmeye çalışmaktadır. İnsanlara musallat olan ve kötülükler yapan cinlere şeytani cinler denilmektedir. Bu cinler insanlar üzerinde çok kötü etkiler bırakabilir ve insan bedeninin kontrolünü ele geçirdiğinde insanı istediği şekilde yönlendirebilir. Cin musallatının bu aşamasına ise istila adı verilmektedir.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Cin Musallatının Nedenleri ve Belirtileri
Cin musallatının belirtileri ve nedenleri insanlar tarafından en çok merak edilen konulardan bir tanesidir. Bu durumun birbirinden farklı birçok nedeni bulunmak ile birlikte en fazla görülen nedeni şeytani cinler adı verilen kötü niyetli cinlerin insanlara rahatsızlık vermek istemesidir. Kötü niyetli cinler bazen insanlara kötülük yapmak, onları rahatsız etmek ve bedenlerini ele geçirmeyi isteyebilmektedir. Ancak bu durumun aksine bazı durumlarda kötü cinler rahatsız edildikleri için insanlara musallat olabilmektedir. İnsanların gözle göremediği varlıklar olan cinler bazen insanların istekleri dışında olarak da rahatsız edilebilir. Böyle durumlarda da bir cinin insana musallat olma durumu ortaya çıkabilir.

Tüm bu durumlara ek olarak cinler de aynı insanlar gibi birtakım duygulara sahip varlıklardır. Bazı durumlarda cinlerin bir insanı sevdiği ya da ona âşık olduğu görülebilmektedir. Bu cinler âşık oldukları insanlarla evlenmek isteyebilirler. Bir cin bir insana âşık olduğu zaman peşine düşebilir ve uzun süre onu bırakmayabilir. Böyle durumlarda cinin âşık olduğu kadın ya da erkek evli ise durum çok daha kötü bir hal alabilmektedir. Bu durumda cin âşık olduğu kişiyi eşinden ayırmak için çok uzun bir süre insana musallat olabilir. Bu tip cin musallatı olaylarında alanında uzman medyumlardan yardım almak gerekir.
Cin musallatının farklı belirtileri olabilir. Korkulu rüyalar görmek, rüyada yüksekten düştüğünü görmek yanında insanlar tek başlarına kalmak istemeyebilir. Bazı organlarda meydana gelen uyuşmalar, banyoya yalnız girmekten korkmak ya da banyoda konuşmak ihtiyacı hissetmek, karanlıktan korkmak gibi belirtiler görülebilir. Kokulara karşı hassasiyet, ibadetlerden uzaklaşmak ve yapmak istememek, zihinde dağınıklık, uyuşukluk ve bunun neticesinde tembellik, geceleri sık sık uyanmak ve uyku kalitesini kaybetmek, hiçbir neden yok iken çığlık atmak, uyurgezerlik gibi dışarıdan bakıldığında kimsenin fark edemeyeceği daha birçok nedenler sayılabilir. Cin musallatına uğrayan kişinin gördüklerini ve yaşadıklarını siz fark edemezsiniz. Karşınızdaki kişinin psikolojik nedenlerden dolayı bu hale geldiğini düşünürsünüz. Pozitif bililer bu konuya çözüm bulamamakta ve çaresiz kalmaktadır. Bu durumda yapılacak tek şey gizli ilimler konusunda bilgili ve özel yeteneklere sahip uzman bir medyum ile iletişime geçmek olmalıdır. Kişinin daha fazla zarar görmemesi için vakit kaybedilmemelidir.

Cin Musallatından Kurtulmak için
Uzman bir medyum yapacağı bakım çalışmaları sonrasında kişiyi cin musallatından kurtarmak için ruhani varlıklar dediğimiz cinler ile iletişime geçer. Onları kontrol altına alır. İnsandan uzaklaştırır ya da yok edilmesini sağlar. Bu yapılan uygulama o kadar basit değildir. Yapılacak bir hata cinleri daha fazla kızdırabilir. Bu konularda yetenekli olmayan kişilerin bu işleri denememesi gerekmektedir. Bu yüzden siz de sevdiğiniz kişilerde ya da bir yakınınızda böyle bir durumdan şüphe ediyorsanız hiç vakit kaybetmeden hüddam ilmini bilen tecrübeli ve kabiliyetli bir medyumdan yardım almalısınız.
Eğer ki kara büyü yapılmış ise bu büyülerde de cinlerden yardım alınır. Büyü bozma işlemleri için de uzman bir medyum ile iletişime geçmeniz en doğrusu. Çünkü kendi kendinize büyüyü bozma işlemlerini yapamazsınız. Kullanılan cinler daha tehlikeli olabilir.

Cin musallatı ile karşı karşıya kalınan durumlardan bir diğeri ise kara büyülerdir. Birçok kara büyünün yapımında cinler kullanılır. Bu sebep yüzünden kara büyüler kesinlikle hüddam ilmine yeterince hâkim olan bir medyum tarafından yapılması gerekir. Eğer kara büyüler hüddam ilmine hâkim olmayan ve medyum olmayan bir kişi tarafından yapılmaya çalışılırsa cinler kontrol altına alınamaz ve cin musallatı durumu yaşanabilir. Bu gibi durumlardan kurtulmak için cinin musallat olmaktan vazgeçirilmesi ve hatta bazı durumlarda yok edilmesi bile gerekebilir. Bu durum ise sadece hüddam ilmine yeterince hâkim olan, bilgili ve alanında uzman bir medyum tarafından yapılabilmektedir.

Eğer sizler de herhangi bir neden yüzünden cin musallatı ile karşı karşıya kalmışsanız kesinlikle alanında uzman, hüddam ve havas gibi ilimlere yeteri kadar hâkim olan bir medyumdan yardım almalısınız. Cin musallatı durumlarında hüddam ve havas gibi ilimlere yeteri kadar sahip olan alanında Uzman Medyum Amir Ahmed ’e ulaşarak isteyen herkes son derece kolay bir şekilde randevu alabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*