gizli ilimler

gizli ilimler

Gizli İlimler
Gizli ilimler çok eski tarihlerden beri insanların çok fazla ilgi duyduğu konular arasında yer almaktadır. Muska yapımı, büyü yapma- büyü bozma, tılsım hazırlama, vefk hazırlama, havas, hüddam ve muska yapımı gizli ilimler adı altında bilinen bilgiler sayesinde hayata geçirilen manevi uygulamalardır. Yaşadığımız dünyanın maddi tarafı değil manevi tarafı ile ilgili olan bu ilimler; isteyen herkesin uğraşabileceği uygulamalar değildir. Gizli ilimler hüddam, kabala, yıldızname, ilmi havas gibi iklimlerin içinde yer aldığı 12 farklı disiplinden oluşur. Hayatımızda yer alan tüm olaylar ile ilgilenmekte olan bir bilim dalı olduğu gibi maneviyatı yüksek ve gizem içeren olaylar da medyum adı verilen uzmanları tarafından incelenip uygulanmaktadır. Başarılı bir şekilde çalışmalarına devam etmek isteyen medyumlar kesinlikle bu ilimlerden faydalanmalıdır.

Büyü yapmak, büyü bozmak, muska hazırlamak, vefk hazırlamak, havas ve hüddam çağırmak (cinlerle iletişime geçmek denebilir) gibi uygulamalarda medyumlar kesinlikle gizli ilimlerden yardım almalıdır. Bu konular hakkında bilgilere yeteri kadar hâkim olamayan medyumlar işlerinde başarılı olamazlar. Söz konusu olan ilimler hakkında yeterli bilgi, yetenek ve tecrübeye sahip olmak bu ilimleri manevi uygulamalarda başarıyla uygulamak medyumları diğer insanlardan ayıran en temel özellik olarak bilinmektedir. Bu ilimlere hâkim olmayan ve yeteneği bulunmayan fakat kendini medyum gibi tanıtan insanlara kesinlikle güvenmemek gerekir.
Gizli İlimler Ne İşle Yarar?

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Günümüz dünyasında insanlar tarafından çok fazla ilgi gören gizli ilimler birçok farklı problemin, sıkıntının, dertlerin ve sorunların ortadan kaldırılması için kullanılmaktadır. En çok büyü yapma ve büyü bozma gibi uygulamalarda kullanılmaktadırlar. Bahsedilen ilimlerden yararlanmadan bu tip uygulamaların başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi ve sonuç vermesi neredeyse imkansızdır. Kur’an -ı Kerim’de bulunan ayetlerin gizli anlamlarını görme ve anlama ilmi olarak tanımlanabilen havas ilmi birçok farklı büyünün yapılmasında kullanılan son derece önemli bir ilimdir. Kıyafetname ve benzeri gizli ilimler ise insanların durumlarını anlamakta, uygun çözüm yollarını önermekte medyumlara yardımcı olan ilimlerdir.

Bu ilimler arasında özellikle büyü yapmak ve büyü bozmak için en tercih edilen ve yardım alınan ilim ise kesinlikle hüddam ilmidir. Hüddam ilmi sonradan öğrenilen bir ilim değildir, bazı medyumlar doğuştan bu yeteneğe sahiptir. Hüddam ilminde medyumlar insanların göremediği varlıkları görebilir, iyi ya da kötü niyetli varlıklarla iletişime geçebilmektedir. Hüddam ilminde medyumlar insanların göremediği varlıkları görebilir, iyi ya da kötü niyetli varlıklarla iletişime geçebilmektedir. Özellikle kara büyü ile uğraşan kişilerin dertlerine derman olan hüddam ilmi sayesinde medyumlar; kara büyü yapımında yararlanılan kötü niyetli cinler ile iletişime geçerek cini görevinden vazgeçirmeye çalışmaktadır. Hatta bu duruma ek olarak bazı kara büyülerde cinin tamamen yok edilmesi bile gerekebilmektedir. İşte bu gibi durumlarda hüddam ilmi medyumlara çok büyük bir yardım ve kolaylık sağlamaktadır. Tabi bu disiplinler arasında yer alan tüm ilimlerin faydalı oldukları durumlar vardır.

Gizli ilimler çok geniş ve kapsamlı bir ilimdir. Geçmişte olduğu gibi günümüzde de problemleri çözmek için kullanılan bir yöntemdir. Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin manevi olarak insanlar huzur bulmak istiyorlar. İhtiyaç sahiplerine gizli ilimler pozitif bir etki yaratmaktadır. Manevi çözümler insanları mutlu edeceği için her konunun üstesinden de kolayca gelebilmektedirler.

Gizli ilimler havas, hüddamlık, vefk, yıldızname gibi farklı birçok ilmi içerisinde barındırmaktadır. Büyü konularında kendisini geliştirmek isteyen medyumların gizli ilimler konusunda kendisini geliştirmesi gerekmektedir. Çünkü büyüler gizli ilimlerden yardım alınarak yapılmaktadır. Bu konulara hakim olmayan kişilerin büyü uygulamalarını yapmasına imkan yoktur. Bu nedenle medyum seçimi yapan kişiler seçtiği medyumun gizli ilimler konularında bilgili olmasına dikkat etmelidirler. Bu ilimler çok geniş bilgilere sahiptir. Her ilimde uzmanlaşmak oldukça zordur. Fakat medyumlar bu ilmler hakkında belli bir oranda bilgi sahibi olmalı ve kendisine uzmanlaşabileceği alanı seçmelidir. Medyumların uzmanlık alanları da bunun için farklılıklar gösterir. Kimisi hüddam ilminde, kimisi havas ilminde uzmanlaşmıştır.

Günümüzde büyü ve büyü çeşitleri çok fazla ilgi çekmektedir. Bunun farkında olan birtakım şarlatanlar kendilerini medyum olarak tanıtmaktadır. Bu kişilerin medyumluk ile ilgisi yoktur. Amaçları insanları maddi açıdan sömürmektir. Bu nedenle medyum seçimi yapmak isteyen kişiler gerçek medyumlar ile sahte medyumları ayırt etmelidir. Bunun için gizli ilimler konularına hakim olan ve yaptığı işler ile kendini kanıtlayan medyumlardan destek almak gerekiyor. Gizli ilimler konularında bilgi sahibi olan medyumlar büyü yapma ve bozma konularında insanlara çözüm bulmaktadır. Zaten bu konulara hâkim olmayanlar büyüyü yapamadığı gibi bozma işlemlerini de gerçekleştiremez. Manevi sıkıntılar uzman bir medyum sayesinde çözüme kavuşur.

Eğer sizler de herhangi bir sorun, rahatsızlık, dert, sıkıntı, büyü ya da farklı bir sebep yüzünden gizli ilimler konusunda yeterli bilgi, tecrübe ve yeteneğe sahip olan alanında uzman bir medyum ile görüşüp ondan yardım almak istiyorsanız; Medyum Amir Ahmed ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*