havas ilmi nedir

havas ilmi nedir

Havas İlmi Nedir?
Manevi uygulamalar arasında yer alan havas ilmi; en önemli gizli ilimlerden bir tanesidir. Birbirinden farklı birçok alanda farklı amaçlar ile kullanılan havas; genel olarak alemin gizli kalan boyutları ile düzenli bir şekilde iletişim kurma ilmi olarak tanımlanmaktadır.

Çok eski zamanlardan itibaren kullanılan manevi ilimlerden biri olan havas ilmine sahip olan medyumlar diğer kişilerin göremediği alemleri görme yeteneğine, o alemdeki varlıkları görme ve hatta onlarla iletişim kurma yeteneğine sahip özel kişilerdir. Özellikle büyü yapma ve büyü bozma gibi uygulamalarda sık sık kullanılan bu ilim, herhangi bir kurum tarafından öğretilen bir uygulama değildir. Doğuştan yetenekli insanların uzun süren eğitimler sonunda elde ettikleri deneyimin ve farklı bilgilerin yan yana getirilmesi olarak tanımlanabilir. Havas ilmi konularına hakim olan medyumlar ayetlerin ve duaların gizli anlamlarında yola çıkarak insanlara birçok konuda yardımcı olmaya çalışırlar.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Bütün bunlara ek olarak sadece görülmeyen varlıkları görüp onlarla iletişime geçmek değil, diğer insanların farkında olmadığı durumları ve anlamları da fark etme yeteneğidir. Bu özellik genelde Kur’an -ı Kerim’de yer alan birtakım ayetleri ve duaları anlamak için kullanılmaktadır. Havas ilmine yeterince hakim olan medyumlar Kur’an -ı Kerim’de yer alan ayetlerde herkes tarafından görülmeyen anlamları da görebilmektedir. Birçok kişi tarafından anlaşılmayan gizli anlamlar birbirinden farklı manevi uygulamalarda sık sık kullanılmaktadır. Örnek olarak güçlü büyülerin bozulması için Kur’an -ı Kerim’de geçen bazı gizli anlamlar kullanılabilir. Havas islam dininde yer alan ve tamamen kabul gören bir ilimdir. Çok eski devirlerde çok sık kullanılan bir ilim olan havas günümüzde hala sıklıkla kullanılmaktadır. Peygamber efendimizin Harut ve Marut adına sahip olan meleklerden öğrendiği bu ilim günümüzde hala güncel olarak kullanılmaktadır. Peygamber efendimizin Hz, Ali’ye öğretmesinin ardından İslam alimleri arasında giderek yaygınlaşan bu ilim böylelikle günümüze kadar ulaşmayı başarmıştır.

Günümüz dünyasında havas ilmi her ne kadar belirli bir kurum ya da kuruluş tarafından öğretilmese de bu ilmi öğrenmek isteyen kişiler alanında uzman medyum ve hocalar yardımı ile bu ilmi öğrenebilmektedir. Günümüzde Bu ilme hâkim olduğunu iddia eden birçok kişi gerçek anlamda bu ilmi bilmemektedir. Havasa yeterince hâkim olmayan kişilerin yapacağı ya da bozacağı büyüler ve diğer uygulamalar yeterli etkiyi göstermemektedir. Eğer sizler de bir sebep yüzünden havas ilmine yeteri kadar hâkim olan bir medyum ya da hocaya ihtiyaç duyuyorsanız hiç zaman kaybetmeden alanında Uzman Medyum Amir Ahmed ’e ulaşarak dakikalar içerisinde kolaylıkla randevu alabilirsiniz.
Havas İlminin Kullanıldığı Alanlar

Havas ilmi alemin bilinmeyen tarafı ile iletişime geçmek için en çok ihtiyaç duyulan gizli ilimler arasında yer almaktadır. Hadis ve ayetlerde her insanın göremediği bazı anlamlar bulunmaktadır. Bu anlamları anlayabilen kişiler gizli ilimler ile uğraşan özel kişilerdir. Bu sayede de çıkarılan anlamlar ile büyü yapılmakta ya da bozulmaktadır. Havas ilmi farklı alanlarda kullanılmaktadır. Fakat en çok kullanıldığı alan ise büyülerin bozulmasıdır. Büyüleri bozacak kişi ise medyumlardır. Havas konularına hâkim olan medyumlar en doğru ayetleri ve duaları okuyarak ve gizli ilimlerin diğer dallarından da faydalanarak büyü bozma işlemlerini gerçekleştirirler.

Havas ilmi sadece günümüzde yararlanılan bir ilim değildir. Çok eski dönemlerden bugüne kadar her zaman faydalanılan ve yol gösterici bir ilim olmuştur. Günümüze kadar peygamberimizin bu ilmi Hz. Aliye aktarması ile gelmiştir. Hz. Ali Cifir isimli bir kitap hazırlamıştır. Uzman medyumlar yaptıkları ya da yapacakları uygulamalarda bu kitapta yazan kurallara uygun olarak yapmaktadır. Büyülerin bozulmasının yanında cin musallatı vakalarında kullanılan havas ilmi ile halen günümüzde çalışmalar yapılmaktadır. Önemli olan büyü ve cin musallatı konularında gerçekten bu konuların uzmanı medyum ile iletişime geçmektir.

Havas ilmi genellikle büyü yapımı ve büyü bozma uygulamalarında sık sık tercih edilen bir manevi ilimdir. Sonradan öğrenilebilen fakat yetenek isteyen bir ilimdir. Genellikle kara büyülerin yapımı aşamasında manevi boyuttaki varlıklar ile iletişim kurmak gerektiği için bu ilme yeteri kadar hakim olan medyumlar, bu büyüleri yapmak ve bozmak için tercih edilmektedir. Birbirinden farklı birçok manevi uygulama için gerekli olan ilim; çok eski tarihlerden itibaren insanların hayatlarında yer alan ve özellikle büyü uygulamalarında çok büyük yardımı dokunan bir ilimdir. Büyü yapma ya da büyü bozma gibi konularda manevi boyuttaki varlıklar ile iletişime geçmek için genellikle bu disiplin kullanılmaktadır. Eğer sizler de herhangi bir sorun, sıkıntı, dert ya da başka bir neden yüzünden büyü yaptırmak ya da büyü bozdurmak istiyorsanız hemen alanında uzman, gizli ilimler, dini bilgiler, havas ve hüddam gibi ilimlere yeteri kadar hâkim, yetenekli ve son derece tecrübeli olan Medyum Amir Ahmed’e ulaşarak sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Havas ilminin yanı sıra diğer gizli ilimlere de hâkim olan hocamız, problemlerinizi çözümlemek için elinden geleni yapacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*