hüddam ilmi nedir

hüddam ilmi nedir

Hüddam İlmi
Hüddam; çok eski devirlerden itibaren hayatımızda yer alan manevi uygulamalardan bir tanesidir. Hüddam ilminin en temel amacı cinleri ve şeytanları kontrol altına almaktır. Her ne kadar günümüz dünyasında bu ilmi öğrenmek için resmi bir kurum ya da kuruluş bulunmasa da doğuştan bu yeteneğe sahip olan medyumlar, zaman içerisinde bu ilmi rahatlıkla öğrenerek çalışmalarına devam edebilmektedir. Hüddam özellikle büyü uygulamalarında medyumlar tarafından çok fazla kullanılan bir ilimdir. Bu konuda yeteneği ve yeterli bilgisi olmayan kişiler büyüler ve benzeri uygulamalar yapılırken başarılı olmazlar.
Hüddam İlmi Nedir?

Dünya üzerinde yaşayan, hayatını sürdüren ve birtakım faaliyetlerde bulunan varlıklar sadece insanların gözleriyle gördükleri kadar sınırlı değildir. İnsanların varoluşundan beri dünyada yaşamını sürdüren fakat insanların göremediği birçok varlık bulunmaktadır. Dünyayı, insanları, hayvanları, bitkileri ve diğer tüm canlıları yaratırken Allah (c.c.); farklı varlıkları ve varlıkların alemlerini de yaratmıştır. Varlıklar aleminde insanların en fazla ismini duyduğu ve genellikle korktuğu varlıklardan bir tanesi de cinlerdir. İslam tarafından cinlerin var olduğu kesin olarak kabul görmektedir. Varlıklar aleminde bulunan cinler de biz insanlar gibi farklı inançlara sahip olabiliyorken, iyi ya da kötü olanları da olabilmektedir. Tüm bunlara ek olarak bazıları İslam dinine inanıp Müslüman iken bazıları ise farklı dinlere inanabilir ve hatta bazıları da direkt şeytani olabilir.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Cinler istemedikleri süre boyunca insanlara gözükmezler. Ancak bazı durumlarda göz perdeleri kalkmış olarak bilinen insanlar bu varlıkları hissedebilir ve hatta görüp duyabilmektedir. Bu insanlar hatta o varlıkları kontrol altına alıp iletişim bile kurabilmektedir. İşte böyle durumlarda ortaya çıkan yetenek aslında hüddam ilmi için gerekli olan yetenektir. Cinleri görüp onlarla iletişim kurarken aynı zamanda onları kontrol etme ilmine hüddam denilmektedir. Bu yetenek isteyen ilme yeteri kadar hâkim olan insanlar cinleri kontrol ederek büyü yapma ve büyü bozma gibi uygulamaları gerçekleştirebilmektedir. Diğer gizli ilimlere göre çok daha özel ve önemli bir yetenek olarak sayılan hüddam ilmi; birçok konuda medyumlara yardım sağlamaktadır.
Çok eski devirlerde olduğu gibi günümüz dünyasında da özellikle birtakım sorunlar, problemler, sıkıntılar ve dertler yaşayan insanlar tarafından çok fazla ilgi gören büyülerden bazıları için son derece büyük bir önem taşımaktadır. Özellikle kara büyü olarak tanımlanan, kötü amaçlı olarak kullanılan büyülerin yapımı için hüddam ilmine yeteri kadar hâkim olan bir medyumdan yardım almak gerekmektedir. Bu ilme hâkim olan tecrübeli ve yetenekli medyumlar son derece kolay bir şekilde bu büyü uygulamalarını gerçekleştirebilmektedir.
Kimler Hüddam İlmine Sahiptir?

Hüddam olabilecek kişilerin doğuştan gelen bazı özel yeteneklere sahip olmaları gerekmektedir. Çünkü bu özel kişiler dinimizde de kabul gören manevi varlıklar yani cinler ile iletişim kurmayı gerektirir. Bu nedenle bu kişilerin göz perdelerinin kalkmış olması ve özel yeteneklere sahip olması önemlidir. Çünkü hüddamlık cinleri görmek değildir. Gerektiğinde bu varlıklar ile iletişime geçerek onları yönlendirmek ve kontrol edebilmektir. Bu nedenle hüddam konularına hâkim olmayan bir kişinin medyum olması da zordur. Çünkü birçok büyü yapılırken ya da bozulurken özellikle kara büyülerde bu cinlerden yardım alınır. Oldukça tehlikeli olan kara büyülerde cinlerin kullanılması için medyumun işinin ehli olması ve tecrübeli olması gerekiyor. Kara büyülerin etkisinden kurtulmak isteyen kişiler medyumlardan yardım almaktadır. Medyumların ise kişiyi büyünün etkisinden kurtarmak için kullanılan cinleri yok etmesi ya da kendilerine verilen görevden uzaklaştırılması ile mümkün olacaktır. Cinlerle iletişim kuramayan kişi size de yardımcı olamaz.

Özellikle bu konularda cin musallatı gibi bir durum söz konusu ise uzman olmayan kişiler tarafından cinlerden kurtulmaya çalışmak onları daha da kızdıracak ve büyünün daha da kuvvetlenmesine neden olacaktır. Bu nedenle bu gibi durumlarda kendi kendinize bu olayı çözmek yerine hüddam ilmine hâkim olan yetenekli medyumdan yardım almalısınız ki sonuç üzücü olmasın. Aksi halde daha kötü olaylar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Tecrübesinden emin olmadığınız kişiler ile çalıma yapmamanız en doğrusu.

Bu ilme sahip olan ve yeteneği olan medyumlar birbirinden farklı büyü yapma ve büyü bozma uygulamalarında başarılı olabilmektedir. Büyü yaptırmaya ya da bozdurmaya ihtiyaç duyan insanlar genellikle bu ilme sahip olan medyumlardan yardım almayı tercih etmektedir. Biz insanlardan farklı bir alemde hayatlarını sürdüren cinler özellikle kara büyülerin yapılmasında medyumlara yardımcı olmaktadır. Müslüman olan cinler genellikle iyi niyetli büyülerin yapılmasında ve ayrıca kara büyülerin bozulmasında medyumlara yardımcı olmaktadır. Ancak bunun yanı sıra ara büyülerin yapılmasında yardımcı olan şeytani cinler büyü yapılan insana musallat olmaktadır. Bu durumlarda gizli ilimlere gerçekten hâkim olan bir medyumdan yardım almak gerekir.
Hüddam ilmine yeterince hâkim olan medyumlar büyü yapımı ve bozumu için çok önemlidir. Eğer sizler de herhangi bir neden yüzünden hüddam ilmine yeterince hâkim olan, başarılı bir medyumdan büyü yaptırmak ve bozdurmak için yardım almak istiyorsanız Uzman Medyum Amir Ahmed’e ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*