adet kanı büyüsü

adet kanı büyüsü

Adet Kanı Büyüsü
Adet kanı büyüsü; genellikle kadınlar tarafından sevdikleri erkeklere ya da elde etmek istedikleri erkeklere yapılan bir büyüdür. Eski çağlardan beri yapılan bu büyü, güçlü ve zengin erkekleri kendilerine bağlamak isteyen kadınlar tarafından mentorlar yardımıyla yapılan, doğru malzemeler ve doğru dualar kullanılmadığı sürece yeterli şekilde etki etmeyen bir büyüdür. Eğer doğru uygulama gerçekleşmez ise olumsuz ve istenmeyen etkiler meydana gelebilmektedir.

Bu büyü kara büyü sınıfına girmektedir. Bu sebep yüzünden büyü yapma sırasında ortaya çıkabilecek olan olumsuz etkilerden olabildiğince kaçınılması gerekir. Klasik büyüler dışında bu büyü için doğru bir şekilde ve güçlü etkiye sahip dualar edilmelidir. Abdestsiz ve inançsız bir büyü duası kesinlikle yapılmamalıdır. En iyi şekilde sonuç vermesi ve etki göstermesi için doğru malzemeler ve doğru duayı sırasıyla uygulamak gerekmektedir. Aynı şekilde doğru malzemeleri ve uygulama sayesinde alanında uzman bir medyum eşliğinde büyü bozulabilir. Eğer kulaktan dolma bilgiler ile yola çıkılırsa hiçbir etki yapmaz ya da istenenin dışında farklı bir etki meydana çıkabilir.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Adet Kanı Büyüsü Yapma
Bu alanda çok çaba göstermiş uzun uğraşlar verip gizli ilimler, havas, hüddam, vefk, tılsım hazırlama ve psikolojik alanda kendini kanıtlamış uzman bir medyumdan yardım alınması gerekir. Doğru bir şekilde, doğru yöntemler ve doğru uygulamalar sonucunda kadınlar; kendisine bağlamak ya da aşık etmek istediği erkeği kendine bağlama amacına son derece rahat bir şekilde ulaşabilir.
Adet kanı büyüsü yapmak için öncelikle adından da anlaşıldığı üzere büyüyü yapmak isteyen kadının adet kanına ihtiyaç duyulmaktadır. Uygun bir miktarda adet kanı alınarak, bu kanın büyüyü yaptıran kişinin elde etmek istediği erkeğin yemeğine ya da içeceğine karıştırılması ile uygulanmaktadır. Bu büyü bilinenin aksine kolay bir şekilde yapılabilecek bir büyü değildir. Aksine uygulanması sırasında en fazla dikkat edilmesi gereken bir büyüdür. Büyü yapma aşamasında uygulanan her adımın alanında uzman, yetenekli, bilgi sahibi ve tecrübeli olan bir medyum tarafından özen ve titizlikle yapılması gerekir, aksi taktirde dönüşü olmayan hatalara ve istenmeyen etkilere sebep olması riski bulunmaktadır. Bu yüzden alanında ün yapmış, tecrübeli ve uzman bir medyumdan yardım alınması gerekir.

Adet Kanı Büyüsü Duası
Adet kanı büyüsünün kimi zamanlarda tutmamasının en önemli medeni, adet kanı büyüsü duası ismiyle anılan dua gibi sırasıyla yapılması gereken işlemlerin bilinmemesi ya da uygulanmamasıdır. Gizli ilimler, havas, hüddam, vefk, tılsım hazırlama, büyü yapma ve büyü bozma gibi konularda uzman, yetenekli ve bilgi sahibi olan bir medyum son derece kolay ve doğru bir şekilde bu uygulamayı yapabilmektedir. Eğer sizler de bu büyüyü ya da diğer büyüleri yaptırmak istiyorsanız; hiç zaman kaybetmeden son derece kolay bir şekilde alanında uzman, yetenekli, bilgi sahibi ve tecrübeli bir medyumdan randevu alabilirsiniz. Medyum Amir Ahmed gibi adet kanı büyüsü alanında uzman bir medyum tarafından hazırlandığı zaman oldukça kısa bir süre içerisinde etki göstermektedir.

Adet kanı büyüsü yapılan kişinin gözü başka bir kadını görmez. Eşine olan ilgi ve lakası gün geçtikçe artar. Hep onu düşünür. Tabir yerinde ise onunla yatar, onunla kalkar. Eğer ki bu büyü evli bir erkeğe yapılmış ise o zaman aile düzeni bozulur ve o yuva dağılır. N e kadar mücadele edilirse edilsin erkeğin gözü karısını ve çocuğunu görmeyecektir. Mutluluğunu kıskanan ve yuvalarının dağılmasını isteyen kötü niyetli kişiler tarafından yapılan bu büyü gerçekten aile birliğini yok eder. Erkek kötü alışkanlıklar edinebilir. Sürekli ailesinden kaçar ve uzaklaşır.

Adet Kanı Büyüsü Bozma
Sevdiği ya da ilgi göremediği kişiyi kendine bağlamak için çok fazla tercih edilen bir uygulama olduğu için günümüzde de halen en çok tercih edilen büyüdür. Fakat bu büyü kara büyüler arasında yer alır. Uzman olmayan kişiler tarafından yapılması geriye dönüşü zor olan olaylara neden olabilir. Bu uygulamada farklı yöntemler kullanılır. Birtakım ritüeller kullanılır ve sırası ile özel dualar okunur. Yapılacak işlemler konunun uzmanı olmayan kişiler tarafından yapılacak kadar basit işlemler değildir. Bu çalışmaları yapacak kişinin bu konuda deneyimli olması ve kendini gizli ilimler konusunda geliştirmiş olması gerekiyor. Her uygulamanın bir yöntemi ve sırası ile yapılacak işlemleri ve duaları vardır. Yapılacak küçük hatalar büyük değişimlere neden olabilir ve istenilen sonuç elde edilemez. Bu nedenle gizli ilimler konularına hakim olan uzman medyumlardan yardım almak gerekiyor.

Adet kanı büyüsünü bozmak gerçekten çok zordur. Çünkü konunun uzmanı medyumlar tarafından yapılmış ise bozulması da bir o kadar zor olmaktadır. Çünkü yapılan koruma vefkleri ile işlemler daha da güçlendiriliyor. Büyüyü yapan medyumun büyüyü bozması daha kolay olacaktır. Fakat bu bilinmiyor ise oldukça uğraştırır. Bunun için işinin ehli bir medyum tarafından vefk ve birtakım yazılar hazırlanır. Kendi başınıza bu işlemleri yapmanıza imkân yoktur. Sonuç daha da kötü olabilir ve büyü daha da güçlenebilir. Bunun için mutlaka uzman bir medyum ile iletişime geçmek gerekir. Bu büyüyü yaptırmak isteyen kişilerin öncelikle sonuçlarını düşünerek hareket etmeleri ve doğru karar vermeleri gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*