kaşık büyüsü

kaşık büyüsü

Kaşık Büyüsü
Kaşık büyüsü çok eski zamanlardan itibaren yapılan ve çok fazla ilgi gören bir büyüdür. Bazı yerlerde aşk büyüsü olarak da bilinir. Sevgilileri, evli çiftleri birbirine bağlayabilir ama buna ek olarak birbirlerinden ayrılmalarına da neden olabilir.

Eğer sizler de sevgilinizden ya da eşinizden kopamıyorsanız çok bağlandıysanız ve bu durumun size zarar verdiğini düşünüyorsanız kendinizi karşınızdaki insandan soğutmak ve uzaklaştırmak amacıyla da bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Ayrıca platonik olarak yaşadığınız bir aşk varsa da sevdiğinizi bu büyü ile kendinize bağlayabilirsiniz ya da aynı şekilde bağlarınızı koparabilirsiniz. Aşk konusunda dilediğinizi gerçekleştirmek için bu güçlü büyüyü tercih edebilirsiniz. Güçlü olması dışında kaşık büyüsünün yapımı da alanında uzman bir medyumdan yardım alındığı zaman çok kolaydır ve erken etki edebilir.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?
İlişkilerinde sorun yaşayan sevgililerin ya da eşlerin gözdesi haline gelen olan Kaşık büyüsü; ismini de adından aldığı üzere kaşıklar yardımı ile yapılan bir büyüdür. Kaşığın demir ya da tahta olmasının pek bir önemi yoktur ve büyüye uygun olan her türlü kaşık kullanabilirsiniz. Metal, tahta ya da demir kaşıklarla da kolaylıkla istediğiniz etkiyi alabilirsiniz. Bu büyüyü yapmak için öncelikle kaşığın üzerine büyü yapılacak olan kişinin ismi yazılır, sonrasında ise kaşıklar birbirine bağlanır. Bilindiği üzere bu büyü de toprak altına gömülerek uygulanır, üzerine büyü yapılacak olan kişinin ismi yazılan kaşıklar alanında uzman bir medyum tarafından uygun görülen yere gömülür.

Bu büyü yapılırken dikkat edilmesi gereken şeylerden bir tanesi de isim yazılan kaşıklara büyü yapılan insanın anne ismi gibi özel başka bilgilerin de yazılmasıdır. Bilgilerin ebced hesabına uygun olması son derece büyük bir önem taşımaktadır. Yapılan bu büyüde kullanılan malzeme de çok önemlidir. Büyü yapılırken kullanılan malzemeler alanında uzman bir medyum tarafından seçilmelidir. Aksi takdirde büyünün gerçekleşme zamanı ve büyünün göstermesi beklenen etki yeteri kadar ortaya çıkmayabilir. Büyü yapımı çok fazla özen ve önem isteyen bir iştir. Bu sebepten dolayı bu büyüyü veya diğer büyüleri yaptırmaya ihtiyaç duyan kişiler alanında uzman ve tecrübeli bir medyumdan yardım istemelidir. Yardım istediğiniz medyumun; gizli ilimler, vefk, havas ve hüddam gibi konularda yeterli bilgisi olması gerekir. Bu yeteneklere sahip bir medyum tarafından yapılan büyü çok kısa sürede etki etmektedir.

Eşi Bağlamak için Kaşık Büyüsü
Eğer bu büyüyü yaptırmak ya da bozdurmak isterseniz tüm detaylara özen göstermeniz gerekir. Kolay sonuç almak büyüye gösterdiğiniz ilgiye ve özene bağlıdır, aşk büyüsü olduğu için duygulara ve hislere son derece önem verilen bir büyüdür. Bu büyüyü yaptırmak isteyen kişilerin hiç zaman kaybetmeden alanında uzman, yetenekli, tecrübeli, havas, hüddam ve vefk gibi konularda yeterli bilgi ve yeteneğe sahip olan bir medyumdan yardım alması gerekmektedir. Uzman bir medyum tarafından yapılan eşi bağlamak için kaşık büyüsü çok fazla etkili olmaktadır.

Karı Kocayı Ayırmak için Yapılan Kaşık Büyüsü
Karı kocayı ayırmak için yapılan kaşık büyüsü de bu büyünün kullanım şekillerinden birisidir. Sevgilileri bağlamak amacıyla kullanılabilen kaşık büyüsü, eşleri veya sevgilileri ayırmak için de kullanılabilir.
Eğer sizler de herhangi bir sebep yüzünden büyü yaptırmak istiyorsanız Medyum Amir Ahmed’le iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman, deneyimli, gizli ilimler, havas, hüddam, vefk, tılsım hazırlama gibi konulara hâkim ve tecrübe sahibi olan Medyum Amir Ahmed; kaşık büyüsü ve benzeri uygulamalarla tüm sorunlarınıza çare bulmanıza yardımcı olabilir. Büyü bozma kolay bir iş değildir. İnsanların kendisine büyü yapılıp yapılmadığını, eğer yapılmış ise hangi tür büyünün yapıldığını anlamasına imkan yoktur. Her büyünün bozulma süreci farklıdır. Kara büyüler genellikle bozulma işlemlerinin uzun sürdüğü ve etkilerinin uzun sürede kaybolduğu büyülerdir. Çünkü bu büyüler yapılırken manevi varlıklardan yani cinlerden yardım alınmaktadır. Bu nedenle bu varlıklar ile iletişime geçebilen özel yetenekli medyumlardan yardım almak gerekmektedir. Medyumlar cinler ile iletişime geçerek kendilerine verilen görevden uzaklaştırılırlar. Fakat bu sanıldığı kadar kolay değildir. Yapılacak hatalar insanlara zarar verir. Gizli ilimler konularına hakim olmayan, kabiliyetli ve tecrübeli olmayan kişilerin bu işlemleri yapmasına imkan yoktur. Bu nedenle işinin ehli uzman bir medyum seçimi yapmalısınız.

Sevgilileri Ayırmak için Kaşık Büyüsü
Kaşık büyüsü işinin ehli uzman bir medyum tarafından yapıldığı zaman hedefine ulaşır. Bu büyü hem seven kişiyi sevdiğine kavuşturmak için hem de birbirini seven çifti ayırmak için yapılmaktadır. Amaç ne olursa olsun büyü tehlikeli ve tesirli bir büyü olduğu için gizli ilimler konularına hakim medyum tarafından yapılmalıdır. Bu büyü hem evli çiftler için hem de bekarlar için yapılabilmektedir. İyi niyetli yapılmış ise insanlar birbirlerine büyük bir aşk ile bağlanabilir. Fakat kötü niyetli çiftleri birbirinden ayırmak için yapılmış ise o zaman kişiler bir anda hissettikleri olumlu duyguları kaybeder ve aşkları nefrete dönüşür. Büyünün etkilerini kısa sürede gösterir. Yani sevgilileri ayırmak için de kaşık büyüsü yapılabilir.

Sevgiliyi Bağlamak için Kaşık Büyüsü
Sevgiliyi bağlamak için yapılan kaşık büyüsü ise sevgilileri ayırmak amacıyla yapılan uygulamanın tersi olarak gösterilebilir. Kaşıkların yönünün ve kullanılan bilgilerin-duaların değiştiği bu uygulama, eşlerin ya da sevgililerin kopmaz bağlarla tekrar bağlanmalarını sağlayacaktır.
Kaşık büyüsü yapma ya da bozma konusunda alanında uzman bir medyumdan destek almak gerekmektedir. İşinin ehli medyum uygulama metotlarını ve sırası ile okunacak duaları bilir ve eksiksiz olarak işlemleri tamamlar. Sizde istediğiniz sonuca kısa sürede kavuşmuş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*