sabun büyüsü

sabun büyüsü

Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü; çok eski çağlardan beri sıkça uygulanan büyülerden bir tanesidir. Ancak sık yapılmasına rağmen oldukça tehlikeli ve son derece olumsuz etkiler gösterebilen bir büyüdür.
Kara büyü sınıfına giren bu büyü; birbirini seven çiftleri, eşleri ya da sevgilileri birbirinden ayırmak amacı ile yaptırılmaktadır. Sevgilileri ve birbirini seven çiftleri ayırmak amacı dışında insanları birbirine aşık etme ve bağlama amacıyla da yapılmaktadır.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Son derece güçlü ve bir o kadar de etkili olan bu büyüyü yaptırmadan önce insanların defalarca düşünülmesi, daha önce bu büyüyü yaptıran kişilerden fikir alması ve araştırma yapması gerekir. Çünkü sabun büyüsü hatayı kabul etmeyen bir büyüdür. Bu büyüyü yaptırmak isteyen biri her ne kadar kendisini haklı görüp bu yönteme başvursa da ortaya çıkacak olan sonuçlarına katlanmak zorundadır.
Asla hatayı kabul etmeyen bu güçlü büyüyü yaptırmak için gizli ilimler, hüddam,, büyü yapma, büyü bozma, tılsım hazırlama ve manevi varlıklarla iletişim kurma yeteneği olan uzman bir medyumdan yardım istenmelidir. Genellikle haksızlığa uğramış ve kalbi kırılmış insanlar tarafından ihtiyaç duyulan bu büyünün kötü etkilerinden en önemlisi de psikolojik rahatsızlıklardır. Ayrıca sabun büyüsü kesinlikle gizli ilimler, havas, hüddam, vefk, gizli ilimler, büyü yapma, büyü bozma, tılsım hazırlama ve manevi varlıklarla iletişim kurma yeteneği olmayan kişiler tarafından kendi başına yapılmamalıdır. Kendi başına bu büyüyü yapmaya çalışan kişilerin yapacağı en ufak bir hata o kişilerin psikolojik açıdan çökmesine sebep olur, halisülasyon görmek ve delirmek gibi olumsuz etkilerle karşı karşıya kalabilir.
Ayrıca bu büyüyü yapmaya çalışan insanın kendini haklı görmesi ve kulaktan dolma haberlerle bu yola çıkmaması gerekir. Yapılan hataların asla geri dönüşü olmaz ve çok ciddi sorunlar meydana gelir. Bu yüzden tüm büyülerin kesinlikle gizli ilimler, havas, hüddam, vefk, gizli ilimler, büyü yapma, büyü bozma, tılsım hazırlama ve manevi varlıklarla iletişim kurma yeteneği olan bir medyum tarafından yapılmalıdır.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?
Hem en etkili büyü hem de en tehlikeli büyü olarak bilinen bu sabun büyüsü adından da anlaşıldığı üzere sabun kullanarak hazırlanan bir büyüdür. Bu etkili büyüyü yapmak için sabun ve iğneye ihtiyaç duyulmaktadır. Klasik büyüler gibi bu büyüde de kullanılan malzemenin özenle alanında uzman bir medyum tarafından seçilmiş malzemeler olması gerekmektedir. Sevenleri birbirinden soğutan ve ayıran bu kara büyü sabun eritilerek yapılır. Amacına ulaşması ve etkisini daha hızlı bir şekilde göstermesi amacı ile sabun eritilir. Erime süresi ya da sıcaklığı büyünün etkisini arttırmaz, kısa ya da uzun sürede erimesi büyünün etkisine bir yararı olmaz. Bu güçlü etkileri ve bir o kadar da olumsuz etkileri olan büyüyü yaptırmak için alanında uzmanlaşmış tecrübeli medyumlardan yardım almak gerekir.

Sabun büyüsünün öncelikle işinin ehli uzman bir medyum tarafından yapılması gerektiğini unutmayın. Evinizde kendi başınıza yapabileceğiniz bir uygulama değildir. Sonuçları istediğiniz gibi olmaz ve bu durum size fayda değil zarar verir. Hem iyi hem de kötü yönde yapılan büyünün etkileri oldukça güçlüdür ve kısa sürede etkileri görülmeye başlar. Sabun büyüsü hangi amaç için hazırlanırsa hazırlansın bazı farklılıklar olsa da hemen hemen aynıdır. Fakat büyünün hazırlanması sırasında hassa detaylar bulunmaktadır. Farklı zamanlarda okunması gereken dualar vardır. Belli aralıklar şile uygulanması gereken ritüellerin eksik yapılması büyünün gerçekleşmesini engeller. Yapılması görüldüğü kadar kolay değildir. Büyü denemelerine kalkışmak insanlara zarar verir. Çünkü büyünün son derece ciddiye alınması gereken aşamaları bulunmaktadır. Gizli ilimler konusunda bilgi sahibi olmayan kişilerin yapmasına da imkan yoktur. Büyüyü gerçekleştirecek uzmanın deneyimli, tecrübeli, bilgili ve özel yeteneklere sahip olması gerekiyor.

Kötü amaçlar için de sık sık kullanılan bir büyü olduğu için kesinlikle bilgili ve tecrübeli bir medyum tarafından yapılmalıdır. Eğer sizler de herhangi bir sorun ya da herhangi bir amaç için büyü yaptırmaya kesin olarak karar verdiyseniz; sabun büyüsü gibi büyüler konusunda uzmanlaşan Medyum Amir Ahmed’e ulaşarak randevu alabilirsiniz.
Sabun Büyüsü Bozma

Sabun büyüsünün bozulması yapılmasından daha zordur. Kendi kendinize büyü bozma işlemlerine kalkışmamalısınız. Zaten büyü olup olmadığını kendi başınıza anlamanızda mümkün olmayacaktır. Bu nedenle büyü bozma işlemleri için vakit kaybetmeden uzman bir medyum ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Medyum sizin üzerinizde büyü olup olmadığını ya da yapılmış ise hangi tür büyü olduğunu anlamak için öncelikle bakım yapar. Bu bakım sonrasında sabun büyüsü yapıldığı tespit edilirse büyüyü bozma çalışmaları başlar. Büyüyü bozmak için birtakım ritüeller kullanılır ve özel bazı dualar okunur. Ayrıca büyünün etkilerinden korumak için kişiye koruma vefkleri hazırlanır. Anlatıldığı kadar kolay olmayan bozma işlemleri için sabırlı olmak gerekmektedir. Bozma işlemleri için gizli ilimlerden yardım alınır. Hangi büyü olursa olsun yapım aşamasında ya da bozma aşamasında uygulanan yöntemler hakkında bilgi sahibi olmayan tecrübesiz kişilerin elinde tehlikeli olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*