vefk nedir

Vefk Nedir?
Vefk; oldukça eski dönemlerden itibaren insanlar tarafından birbirinden farklı birçok rahatsızlığı gidermek, sorunları ve problemleri ortadan kaldırmak amacı ile tercih edilmektedir. Çoğu zaman karşılaştığı sorunlardan fiziksel ve duygusal olarak çabalayarak baş etmekten yorulan insanlar tarafından bir çözüm yöntemi olarak görülen vefkler; manevi enerji kullanılarak insanların hayatlarındaki sorunları ve problemleri çözmek için kullanılmaktadır.

Günümüz dünyasında çok fazla kullanılan vefkler; kesinlikle bir büyü yöntemi değildir. Bu uygulamalar tamamen doğal yöntemler kullanılarak hazırlanmaktadır. Son derece etkili ve bir o kadar da güçlü bir manevi yöntem olan bu uygulama; Kur’an- ı Kerim’de yer alan sureler, ayetler ve dualar kullanılarak hazırlanmaktadır.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Vefk Nasıl Hazırlanır?
Vefkler matematik iliminden yardım alınarak, muskaya benzer bir şekilde hazırlanan, genellikle Arapça olarak yazılan ve ebced hesabına uygun şekilde harflerin rakamlara dönüştürülmesi ile hazırlanmaktadır. Birçok farklı konuda insanların sorunlarına ve dertlerine çözüm olmaktadır. Hazırlanan vefklerin en iyi şekilde etki göstermesi için kesinlikle bu uygulama yapılmaya başlamadan önce namaz kılmak ve gerekli olan duaları sırasıyla okumak gerekmektedir. Bu adımlar sonrasında ise uygulamanın kullanacağı soruna ya da problemlere göre alanında uzman medyum tarafından belirlenen ayetler, ebced hesabında karşılık geldiği rakamlara göre yazılmaktadır.

Bu uygulamada kullanılan ayetlerin neredeyse tümünün kullanım şekli ve amacı değişiklik göstermektedir. Bu duruma örnek vermek gerekirse Felak suresi genel olarak nazardan, büyülerden ve benzeri uygulamalardan korunmak için kullanılmaktadır. Bu sure ile insanlar Allah’a sığınmaları gerektiğini anlayarak kısa bir süre içerisinde olumsuz durumlardan kurtulmaktadır. Felak suresinin ebced hesabı ile rakamlara çevrilmiş hali kötü durumlardan ve varlıklardan insanların korunmasını sağlamaktadır. Halk arasında çoğu zaman tılsımlı kare ismi ile bilinen vefkler yukarıdan aşağıya ve sağdan sola olacak şekilde çizimler yapılarak hazırlanmaktadır.

Alanında uzman, tecrübeli, yetenekli ve yeterli bilgiye sahip olan bir medyum tarafından özenli ve düzenli bir şekilde hazırlanan vefkler oldukça kısa bir süre içerisinde istenilen etkiyi sağlamaktadır. Uygun harf ve rakamları kullanmak, uygun adımları takip etmek ve doğru bir şekilde ebced hesabı yapmak suretiyle hazırlanan bu uygulamanın doğru bir şekilde etki edebilmesi için son derece önemlidir. Bu yüzden kesinlikle bu konuda yeterli bilgi sahibi olmayan kişiler tarafından yapmamalıdır. Vefkler; Kur’an -ı Kerim’de geçen ayetler, sureler ve dualar kullanılarak hazırlanmaktadır. Dolayısıyla insanlar üzerinde herhangi olumsuz bir etki yaratmayan bir uygulamadır. Eğer sizler de hayatınızda yaşadığınız sorunları bu uygulama yardımı ile çözmek, problemlerinizden kurtulmak, olumsuz olayları üzerinizden atmak ve yükünüzü hafifletmek istiyorsanız Medyum Amir Ahmed tarafından hazırlanan vefklerden yararlanabilirsiniz.
Vefk yaptırmak günah değildir. Fakat vefkleri hazırlayan kişinin bu konuda bilgili olması gerekiyor. Vefkler kişiye özel hazırlanır. Kulaktan dolma bilgiler ile internette nasıl yapılacağı ile ilgili yazılanlar ile uygulanmaz. Vefk yaptırmak isteyenlerin vefklerin birçok kaideye bağlı olarak yapılması gerektiğini unutmamalıdırlar. Beş dakikada hazırlanabilecek kadar basit değildir.

Uzun yıllardır tecrübe edilmiş vefkler, yapacak olan kişinin bilgi ve tecrübesine bağlıdır. Bu konularda yeterli bilgiye sahip olmayan kişiler tarafından yapılamaz. Haksız yere kazanç sağlamak için insanları kandıran kişilerin sözde hazırladıkları vefkler bir işe yaramamaktadır. Bu kişiler birçok vefki kendi el yazmaları le hazırlamak yerine kendileri ile iletişime geçen kişilere aynı yazıları fotokopi ile çoğaltarak vermektedirler. Vefki yazacak olan kişinin Arapça bilmesi Kuran’ın ayetlerini ve içeriğini bilmesi ve Allah’ın isimlerini içeren Esma-ül hüsna’ların sırlarının bilinmesi gerekmektedir.

İşinin uzmanı bir medyum öncelikle vefk yaptıracak kişinin sıkıntısını öğrenir ve ne amaçla bu uygulamayı istediğini belirler. Nazardan korunma, büyüden korunma, iş bulma ya da kısmet açma gibi hangi nedenler için istendiğinin belirlenmesinin ardından kim için yapılacağını öğrenir. Çünkü yapılacak olan uygulama kişiye özel yapılan etkili bir uygulamadır. Ardından kişinin ismi ve annesinin ismi ile ebced hesabı yapılarak gerekli olan sayılar elde edilir. Ebced hesabını bilmeyenlerin vefk yapmalarına imkan yoktur. Hesaplamalar sonrasında vefkler safran ya da amber ile el yazması olarak hazırlanır. Tüm bu işlemleri doğru ve eksiksiz olarak yapacak kişi medyumlardır. Medyumlar bu konularda kendilerini geliştiren kişilerdir.

Vefki Kiz Hazırlamalı?
Yapılan uygulama ile insanlar sıkıntılarından kurtulur. Önemli olan ilim ehli olan uzman medyumlardan yardım almaktır. Hastalandığınızda nasıl ki doktora gidiliyorsa manevi konularda çözülmesi gereken sıkıntılar için de medyum ya da hocalara gitmek gerekiyor.

Vefk konusunda konuya hakim, konusunda uzman kişilere başvurmak gerekiyor. Yetenekli, tecrübeli ve yeterli bilgiye sahip olan medyumlar tarafından yapılan vefkler kısa sürede etkisini gösterecek ve insanlar istediklerine kavuşarak sıkıntılarından kurtulacaktır. Vefk büyü değildir. Büyüler yapılırken ruhani varlıklardan yardım alınır. Oysa vefklerin muskalarla ya da büyüler ile ilgisi yoktur. Kur’an da geçen ayet ve dualar ile hazırlanır. İnsanın kaderini değiştiren bir durum söz konusu değildir. Yapılan uygulama Allah rızası için yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*