medyum

medyum

Medyum

Oldukça eski zamanlardan beri hayatımızda yer alan bir kavram olan medyum; ruhlar alemi ile iletişim kurabilme yeteneğine sahip olan insanlara verilen isimdir. Söz konusu kişiler buna ek olarak ölüler ve canlılar arasında da iletişim kurabilme yeteneğine sahiptir. Medyumluk herhangi bir kuruluşta ya da kursta öğretilmemekte, yani tamamen doğal bir yetenektir. Gizli ilimler, havas, hüddam, vefk, büyü yapma, büyü bozma, tılsım hazırlama ve daha birçok farklı konuda insanların dertlerini, sorunlarını, rahatsızlıklarını ve sıkıntılarını çözmek için çalışmalarına devam eden bu kişiler, manevi enerji yardımı ile ruhlar alemi ile iletişim de kurulabilmektedir.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Günümüz dünyasında özellikle özel hayatlarında sorunlar yaşayan insanların çok fazla ihtiyaç duyduğu medyum ve hocalar genel olarak insanların rahatsız oldukları durumları ya da olayları dinleyerek buna göre çözüm yöntemi bulmaktadır. Özellikle kara büyü yapımı için sık sık tercih edilen medyum kişiler son derece güçlü ve bir o kadar da etkili olan kara büyüleri ruhlar alemindeki varlıklar ile iletişim kurarak hazırlamaktadır. Gizli ilimler, havas, hüddam, büyü yapma ve büyü bozma gibi alanlarda yeterli bilgi ve tecrübesi bulunmayan insanların büyü yapmaya ya da büyü bozmaya çalışması ortaya bazı kötü olayların ve durumların çıkmasına neden olabileceği için kesinlikle gizli ilimler, havas, hüddam, büyü yapma ve büyü bozma gibi alanlarda yeterli bilgi ve tecrübesi bulunmayan insanların büyü yapmaya ya da büyü bozmaya çalışmaması gerekmektedir. Büyü yapma ve büyü bozma uygulamaları sadece alanında uzman bir medyum tarafından yapılmalıdır.
Her insan medyum olamaz. Çünkü medyumluk sonradan öğrenilen ve okulu olan bir meslek değildir. Doğuştan gelen bazı özel yeteneklere sahip olmak gerekmektedir. Bu ise her insana nasip olmadığından medyumlar özel insanlardır.

Özel yetenekleri olduğunu keşfeden medyumlar kendilerini hüddam ilmi, havas ilmi, yıldızname, vefk, astroloji, psikoloji gibi konularda kendilerini geliştirirler. Dini eğitim alırlar ve Arapça, Süryanice, İbranice dil eğitimi alırlar. Çünkü büyü yapma ya da bozma için bu dillerinde bilinmesi gerekmektedir.
İşini hakkı ile yapan medyumun amacı para değildir. İnsanları mağdur etmez ve onların sıkıntılarını giderir. Oysa günümüzde işini yapan gerçek medyumların sayısı oldukça azdır. Kendini medyum diye tanıtan birçok sahtekar insanların umutlarını para için çalmaktadır. Büyü konusunda hiçbir fikirleri ve bilgileri yoktur. Gerçek medyumlara olan güveni azaltan bu şarlatanların amacı sadece maddi kazanç elde etmektir.

Her büyünün farklı uygulamaları bulunmaktadır. Kullanılan ritüeller farklılık gösterdiği gibi her büyünün okunması gereken duaları da ayrıdır. Yapılacak işlemleri eksiksiz ve doğru olarak yapabilen ve okunması gereken duaların hangi sıra ile kaç kere okunacağını bile kişi medyumlardır. Kısacası büyü medyumların işidir. Bu konularda uzman olmayan kişilerin büyü denemelerine kalkışmaları bazı sorunlar ile karşılaşılmasına neden olabilir. Çünkü büyü yazıldığı kadar malzemeleri temin edip iki dua okumakla yapılabilecek basit işlemler değildir. Özellikle kara büyülerin yapılması ya da bozulmasında yer alan cinler ile başınız derde girebilir. Onları kızdırmanız yapılan büyüleri daha da kuvvetlendirir. Bu da cinlerin size musallat olmasına neden olabilir. Medyumlar gerektiğinde ruhani varlıklar olarak kabul edilen cinlerden yardım alabilmekte ve onları durdurabilmekte. İşte doğuştan gelen özel yetenekler burada işe yarıyor. Sıradan insanların cinleri görmesi ve onlar ile mücadele etmesi beklenemez.

Medyum olarak isimlendirilen, ruhani varlıklarla kolaylıkla iletişime geçebilen kişiler insanların farklı konulardaki sıkıntı ve problemlerini çözmek adına farklı farklı uygulamalar yapmaktadır. Özellikle; aşk büyüsü, papaz büyüsü, aşık etme büyüsü, geri getirme büyüsü, adet kanı büyüsü, evlilik büyüsü, domuz yağı büyüsü, ayırma büyüsü, şirinlik büyüsü, kısmet açma büyüsü ve bağlama büyüsü insanlar tarafından en çok tercih edilen büyüler arasında yer almaktadır. Her büyünün farklı malzemeleri, farklı uygulama yöntemleri ve farklı adımları olduğu için bu büyüler kesinlikle alanında uzman, tecrübe sahibi, bilgili ve yetenekli bir medyum tarafından yapılmalıdır. Büyü yapma ve büyü bozma gibi konulara yeterince hâkim olmayan kişilerin bu uygulamaları gerçekleştirmeye çalışması kötü sonuçların ortaya çıkmasına neden olacağından kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Özellikle kara büyü olarak bilinen kötü amaçlı büyülerden uzak durulması gerekmektedir. Gerçek bir medyum bilgi birikimlerini ve özel yeteneklerini kötü yönde kullanmaz. İnsanların sıkıntılarını gidermek, sorunlarına çözüm bularak onları mutlu etmek için çalışmalar yaparlar. Geleceği görmezler ve gelecekten haber vermezler. Var olanı yetenekleri ve bilgileri ile çözüme kavuştururlar.

Eğer sizler de herhangi bir sıkıntı, problem, sorun ya da başka bir sebep yüzünden büyü yaptırmak, büyü bozdurmak ya da tılsım hazırlatmak istiyorsanız kesinlikle hiç zaman kaybetmeden alanında uzman, gizli ilimler, havas, hüddam, vefk ve tılsım hazırlama gibi konulara yeterince hâkim olan başarılı Medyum Amir Ahmed ’e ulaşarak son derece kolay bir şekilde büyü yaptırmak, büyü bozdurmak ya da tılsım hazırlatmak için hızlı bir şekilde randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*